| Brand | Dell |
|---|---|
| Series | Vostro 5402 |
| Colour | Black |
| Form Factor | Laptop |
| Standing screen display size | 14 Inches |
| Package Dimensions | 41.9 x 36.79 x 8.3 cm; 2.32 Kilograms |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Speed | 4.2 GHz |
| Memory Technology | DDR4 |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Hard Disk Description | Solid State Hard Drive |
| Graphics Chipset Brand | NVIDIA |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Graphics Card Ram Size | 2 GB |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 4.9 Watt Hours |
| Lithium Battery Weight | 0.85 Grams |
| Number Of Lithium Ion Cells | 2 |
| Included Components | Laptop, Adapter |
| Item Weight | 2 kg 320 g |
Dell Vostro 5401 Intel Core i5 10th Gen Ram 8GB DDR4 SSD 512GB Screen 14″ FHD
Brand new open box laptop imported laptop








Reviews
There are no reviews yet.